Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

Iki

Medlemmer
  • Innlegg

    5 975
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

17 212 profilvisninger

Iki sine prestasjoner

5,1k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Europa hjalp sist gang, men nå er det ganske usikkert.
  2. Så har en nok ikke mulighet til å dra en pistol heller. Da måtte politiet ha våpnene klare før dem kommer til situasjonen, noe dem kan gjøre den dag idag, noe som i verste fall kan eskalere situasjonen. Man kan vel bare forlange at dem skal ha på seg verneutstyret hele tiden, så slipper man at dem sløser bort tid på dette også?
  3. Jeg ser på det som sutring når en person ikke kommer med en personlig mening om noe, men heller kopierer en beskjed de har lest på internett uten å sette seg inn i situasjonen. Slik som alle som klager på at det er romanser i spillet, når man kan velge å spille en modus hvor dette er fjernet. Jeg har ingenting imot folk som kan argumentere for seg, diskutere spillene, si hvorfor de tenker slik dem gjør, osv. Det er kun denne bølgen med personer som plutselig har oppstått på forumene rundt omkring, som gjentar den samme kommentaren hver eneste gang.
  4. Du kan ha sett en kamp, du kan ha vært på sidelinjen, osv. Men du kan ikke fortelle noen hvordan det er å spille fotball med mindre du selv har gjort det.
  5. Det er slitsom med folk som ikke har en mening men kun kommer med klipp og lim fra det de har sett en YouTuber si dem skal si. Folk som ikke er her for å diskutere men heller for å klage på alt og alle som ikke følger deres livssyn. Det går igjen i hver eneste diskusjon rundt spill på forumet her.
  6. Ettersom du har sagt at du ikke har spilt spillet så er det ganske enkelt. Om du aldri har spilt fotball så kan du ikke komme med påstander om hvordan det er å spille fotball. Så enkelt er det.
  7. Synes man iallefall burde sette seg litt inn i det før man begynner å klage på det. Blir dumt når man skal klage kun for å klage. Om man aldri har tenkt å spille spillet så burde man ikke si noe om det. Når det kommer fra folk som kun klager så er det positivt, ja.
  8. Uheldigvis ser det ut til at det motsatte blir stadig vanligere her på forumet. Folk som ikke spiller spillene men fortsatt har mange meninger om dem.
  9. Om du ikke ønsker å betale mer så er det ingen som tvinger deg. Det er kun et hjelpemiddel for dem som ikke har tid, og ødelegger ikke opplevelsen for andre på noen som helst måte.
  10. Er det ikke da flott om spillet gir deg muligheten til å gjøre ting hurtigere slik at dem med dårlig tid kan få fullført det, ikke bare dem med god tid?
  11. Noe de altså gjorde da spillet har gjort det meget bra sammenlignet med tidligere suksessfulle assassins creed spill.
  12. Hva mener du? Dette gjør det jo bedre enn tidligere assassin's spill. Det selger langt bedre enn dem. Så det tyder jo på at ting går bra.
  13. Fordi du kan velge dette bort. De har en modus hvor det ikke er mulig engang. Dette gjør man vel i en test av selve spillet, ikke i en teknisk gjennomgang?
×
×
  • Opprett ny...