Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

Barny Aråstad

Medlemmer
  • Innlegg

    303
  • Ble med

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

1 741 profilvisninger

Barny Aråstad sine prestasjoner

236

Nettsamfunnsomdømme

  1. Nei du bommer som vanlig. Eller er det leseforståelsen jeg er usikker.
  2. Noe måtte du jo vite siden du var sikker på at drapsmannen kun hadde drept. Nå ser det jo ut til at Millehaug er siktet og han har gjort mere en Betew. Hvis det stemmer var jo dette også skivebom fra din side.
  3. Betew hevdet i ca 20 år at han ikke var med på Nokas ranet. Hørte jeg "skivebom"..?
  4. Jeg foreslår at du som den lovlydige personen du tydeligvis er snarest forteller politiet hvem som har skutt Betew . Siden du vet at hen ikke har gjort noe annen alvorlig kriminalitet.
  5. É assim que você responde a alguém que tem dificuldade de entender.
  6. Har du sjekket om du må betale toll?
  7. Men det kan jo være ulovlig i dag. Det blir som å forby biler fordi noen kan kjøre i fylla.
  8. Du burde lage et forslag med en irritert bilist som kjører forbi og lager en ulykke.
  9. Og ofte er det noen som kjører matpakken sin , slik at de andre blir stående stille.
  10. Når var det du så noen fornye et månedskort på transporten de siste 50 år. Når det gjelder bilister som tar farlige forbikjøringer observeres det hver dag. Har ikke sett noen kjøpe billett på kollektivtransport de siste 10 år. (med unntak av flybuss)
  11. Tydelig at du ikke har reist med kollektivtransport de siste 20 år.
  12. Enebolig/leilighet kan være selveier
  13. Helt enig i Renovasjon fra 60 tals brl. Er uenig i det at brl har fritt valg av selskap til leveranse av leverandør av nett. Det var ikke mange som var så fremsynte om den nye formen for kommunikasjon. Men er sikker på at selveier er det rette for deg
×
×
  • Opprett ny...