Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

ps5

Medlemmer
  • Innlegg

    1 682
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om ps5

Nylige profilbesøk

4 215 profilvisninger

ps5 sine prestasjoner

1,3k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Forrige 5090 FE dropp i norge var 12/2 5070 blir om mulig enda tristere. https://videocardz.com/newz/geforce-rtx-5070-launch-in-sweden-faces-setback-large-retailer-confirms-no-incoming-stock
  2. Å tro at man kan spå hvilke avgifter som vil gjelde på tvers av alle regioner neste halvår er i beste fall optimistisk. Dette er akkurat nå veldig volatilt.
  3. Du bør heller reklamere på tastaturet ditt som kontinuerlig poster det samme flere tråder.
  4. Det gjør det hvis varene går via USA. Uansett får vi nok toll-kaos de neste 3-6mnd som er vanskelig å spå så det tryggeste er nok å kjøpe nå (om man får tak i).
  5. Placeholder for veldig morsom kommentar jeg kunne delt på x.
  6. Tipper alle butikkene blir superhappy for alle 5080 returene som kommer på løpende bånd nå,
  7. Kommer nok en god del 5080 i 19000+ klassen i retur etterhvert som returvinduene for scalperne lukkes så disse blir nok veldig lett å få tak i snart (ikke at noen vil ha de).
  8. Liten temperatursjekk på salget så langt. Hvis Annen, kommenter gjerne hvem.
  9. Sitter med 1080 på 4k her, riktignok med katastrofalt 60hz resultat. Men holder seg godt gjør de.
  10. Hvis du ikke helt vet hva du vil ha og ikke har det kjempetravelt, ville jeg selv ventet på 5070 - eller om budsjettet tillater det prøvd å få tak i en 5070ti til under 11000. Da bør du være klar for de fleste spill de neste 5-7 år.
  11. Jeg får ikke tak i 5080 eller heller 5070ti som jeg til overmål har betalt for og sitter her med midlertidig 1080 downgrade (venter også egentlig på 5090).
  12. Hvis man klarer å få en 5090, og så får en feil som rammer 1/200 kort så tenker jeg det er på tide å kjøpe vikinglotto.
  13. Gjelder også FE og sikkert andre. Og høres ut som 5070ti også er rammet, men volumet der er jo nesten enda lavere enn 5090 (snakker om volumprodukt) så vi får se med volum. Launchen omtales nå som Nvidias verste, og dessverre henger den høyt etter mangfoldige fiaskoer gjennom årene.
×
×
  • Opprett ny...