Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

hocanee

Medlemmer
  • Innlegg

    403
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av hocanee

  1. Betaler ikke så mye bare for å få mer fake frames
  2. Og derfor har jeg ditchet grunnskolen og jobber på videregående. Kan ikke sammenlignes. Grunnskolene er et helvete Hadde jeg hatt barn hadde jeg sterkt vurdert privat skole
  3. Det er jo ingen vits i å oppgradere dersom du har en 4080
  4. Nvidia er for langt foran med tanke på ny teknologi. De er alltid først ute med alt nytt. De har ingen konkurranse.
  5. Hvorfor gir de alt mot Liverpool og Arsenal, men gidder ikke mot Brighton på hjemmebane?
  6. 4080'en min kommer nok til å vare lenge. Ser absolutt null grunn til å oppgradere me så minimale forskjeller i ytelse.
  7. Pinlig at nvidia ikke våger å vise benchmarks for kortene sine med native settings
  8. Alltid enklere å finne noen å gi skyld på enn a jobbe med seg selv.
  9. Lett å bli virkelighetsfjern dersom du leser for mye på sosiale medier. Har du ikke kjæreste er ikke årsaken at du ikke er ingeniør
  10. Det suger. Burde vært et verktøy for eldre system å få høyere fps. Ikke en nødvendighet for high end
  11. Ser ut som native resolution gaming er dødt og forlatt og vi aldri vil se igjen. Vi er bare nødt til å akseptere denne nye teknologien.
  12. Så de har fokusert hovedsakelig på A.I Ikke noe særlig kraftigere enn en 4090 men bedre upscaling. Så det er som en software upgrade
  13. Sannsynlighetsformelen blir unøyaktig når du har manglende data
  14. Vi vet ikke engang hvordan det oppsto liv på jorda.
  15. Vi vet enda ikke hvor unike vi er.
  16. Kom tilbake når du har funnet et romvesen da.
  17. Romvesen finnes ikke inntil det motsatte er bevist. Per i dag er og forblir det science fiction
  18. Så de tør ikke å gi oss native resolution fps performance. A.I frame generation aka fake frames er uinteressant og kjedelig Dlss og frame gen burde vært er verktøy for eldre kort å få spill til å kjøre bedre, ikke for high end kort.
  19. Å spille Wukong med 100+ fps kontra 30 fps locked er en vesentlig forskjell og kommer til å gjøre spillopplevelsen din mye bedre.
  20. Spilling på konsoll ligger i snittet mellom 30 og 60 fps Kan ikke konkurrere med pc gaming
×
×
  • Opprett ny...