Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

OC-Freak

Medlemmer
  • Innlegg

    8 795
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

1 følger

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

OC-Freak sine prestasjoner

1,1k

Nettsamfunnsomdømme

15

Hjelpsomme svar

  1. Spillte conan MMO spillet for mange år siden. Lyd/miljø/grafikk var fantastisk. Dessverre var ikke levleprosessen (måtte grinde siste 10 levler pga gikk tom for quest) og endgame/gameplay like bra, raidene var krisedårlige osv.
  2. Poenget er at mobil burde tåle å vær i lommen når man svetter uten at fuktsensorer slår ut.
  3. Mobil kan man fort få nekt pga "fukt" fordi fuktsensorer i telefonen indikerer fukt. Og på noen telefoner er det nok at man har den i lommen under aktivitet og svetter, så blir det kondens som gjør at fuktsensorer slår ut. Bevisst design/plassering av fuktsensorer fra produsenten sin side....
  4. Var på flyplassen i Frankfurt, der har de nye maskiner hvor man står i. Sikkerhetsskontrollen gikk mye tregere enn de gamle scannerne. Sykt mange som kom pressende bakfra og snek i køen fordi de ikke hadde tid nok til flyet.
  5. Det blir gåtur til høsten. Peaks of the balkans, flyr til Tirana, Albania, men tar buss fra flyplassen rett til Shkoder og har et par dager der før gåturen. 👍😀
  6. Forskjellen er vel at fraktselskapet tar gebyr for å kreve inn mva for reparasjonskostnadene.
  7. Pessimisten i meg sier at ved årets utgang har prisveksten oversteget lønnsveksten uansett. For egen del har jeg fått trangere økonomi de siste 3-4 årene i hvert fall.
  8. Jeg kjøper heller brus av emv merker enn pepsi og coca cola f.eks. Rema selger grans produsert i sandefjord, coop selger brus produsert av telemark kildevann/petpack i Aurskog f.eks.
  9. Linus demonstrerer forskjellen mellom god bærbar og billig bærbare her
  10. OC-Freak

    Elbil-tråden

    Blant det beste interiøret jeg har sett i denne prisklassen, meget aktuell om man ikke trenger AWD. ca 400k for oppgradert interiør og 552Km rekkevidde. 👌 Men det er tross alt en kinabil produsert av Deepal/Changan i kina.
  11. OC-Freak

    Elbil-tråden

    De svære drogene er Hongqi hs9, ærlig talt blant styggeste bilene jeg ser på veiene. Ser jo ut som de alltid kjører i oppoverbakke. 🤣
  12. OC-Freak

    Elbil-tråden

    Sealion 7 og g6 er jo kinesiske alternativer til TMY. Bedre? På interiør og byggekvalitet er de nok det, men på software, lading og totalpakke? Tvilsomt. Men verdt å ta en kikk på.
  13. Både bravia 7 og 9 er miniled, men for dyre. Selv gikk jeg for philips oled809 77" til 25k pga ambilight, google TV og god formatstøtte. Kjempefornøyd så langt.
  14. OC-Freak

    Elbil-tråden

    Rart hva som løses når media blir involvert.... 🙄
  15. Ble bevisst valgt Lufthansa pga 747 denne gangen, har hatt det på "to do" før de fases helt ut. 😉 Og tror ikke Ethiopian tilbyr videre fly fra osl til andre steder i norge mer. Får null treff om jeg velger SVG. Man kan bestille egen billett så klart, men gir litt merarbeid med ekstra bagasjeinnsjekk og manglende rettigheter ved forsinkelser.
×
×
  • Opprett ny...