Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

krøllx

Medlemmer
  • Innlegg

    922
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn
    Kvinne

Nylige profilbesøk

3 207 profilvisninger

krøllx sine prestasjoner

45

Nettsamfunnsomdømme

  1. Hei. Jeg har et fotooppdrag enten lørdag eller søndag. Hvis jeg er ledig på søndag så blir jeg gjerne med 😊
  2. Jeg skal jobbe på lørdag 😔
  3. Hei. Jeg er dessverre opptatt. Har meldt meg på stand for TKK i forbindelse med midt-norsk naturfotodager på Stjørdal.
  4. Ja, infoen er lagt ut på facebook sida til TKK. se linken nedenfor TKK facebook Det er vel ingen påmeldingsfrist så da venter folk til siste liten :)
  5. Flott! Tips: Du kan også legge ut på trd events (Hva skjer i Trondheim)?
  6. Hei Tor Atle. Godt forslag med Scott Kelby. Jeg er interessert 😊 jeg kan også invitere trondhjem kameraklubb 😊
  7. Jeg er dessverre også opptatt.
  8. Hei og takk for en fantastisk flott fototur ut i naturen Som Linepusle så lekte jeg meg masse med ICM og makrofilter, så det ble endel nærbilder av blomster og noe abstrakt 🥰 Noen bilder har jeg både i farge og svarthvitt. Av bildene deres så liker jeg godt: Linepusle: 5 flotte lysstriper på trestammene, 7 du fikk virkelig frem skogbunnen, 9 Trig8: 4 fint lys og fokus (jeg liker også denne best ), 6 Helena: 2 og 4 dramatisk og flott i svarthvitt, 9 Mine bilder 1 2 3 4 5 6 7 8 tatt med monocle 26 mm 9 10 11 12 13 14
  9. Vi ses på Leutenhaven søndag kl 1130 😊
  10. Hvis vi skal til storfossen så trenger vi skyss. @Hagen: har du plass til meg, Helena og Linepusle?
  11. Jeg er opptatt på lørdag men kan søndag. Hva med storfossen?
  12. Hei. Jeg er dessverre opptatt imorgen. Håper dere får et fint treff 😊
  13. Hei dere Jeg er dessverre opptatt til helga. Håper dere får en flott tur
×
×
  • Opprett ny...