Tror ikke det er så mange som er enig i den konklusjonen der, Elden ring er et fantastisk spill og i praksis Dark souls i åpen verden.
Elsker alle spillene fra From Software.
Blir spennende å se hva det neste blir, forhåpentligvis noe Bloodborn'ish , tar gjerne et lineært spill denne gangen.
Ikke enig for å så å skrive at du vill ha en linært spill igjen også?, hovedpoenget mitt var jo nettopp det. Skrev ikke noe om at det var dårlig (som det selvagt ikke er) men jeg fikk ikke det jeg trodde jeg kjøpte.
For meg står Sekiro høyesest dog.
Ikke enig i at de har gjort samme feilen som Witcher og Elder scrolls. Virker som de fleste gamle fans synes Elden ring var en perfekt overgang til åpen verden. Ikke dummet ned på samme måte som fra morrowin til oblivion.
Men selv om jeg elsker Elden Ring tror jeg et spill i mindre skala som dark souls/bloodborn/ sekiro kunne vært greit nå.
Sekiro er også fantastiskt 👍