Har spilt generelt alle GTA spillene. Alle 4 Postal spill. Alt av Doom spill og Mortal Kombat. Har aldri hadd interesse av å sloss eller skyte IRL, men er glad i skrekkfilm
Hva med EA Sports FC 25? Dette spillet har faktisk lootbokser med RNG i Ultimate Team-modus. Hvis Balatro har 12 års aldersgrense for 'kobling til gambling gjennom spillets innføring i pokerregler,' burde EA Sports FC-serien vært 18+, ettersom disse spillene er knyttet til faktisk gambling og avhengighet. Ser ingen grunn til at FC-serien fortsatt er rangert som 3+ med mindre det foregår noe bak kulissene. Enten er det ren inkompetanse, eller så er det penger involvert.
Jeg vil så gjerne tru at vi kan få flere gode Batman spill i Arkham serien. Men de som jobber hos Rocksteady nu er absolutt ikke de samme som jobbet der når den originale Arkham trilogien ble laget. Om dette også blir en hodgepodge av en historie som er skrevet i samarbeid med ett konsultasjonsfirma for å sørge for at ingens følelser blir såret og at det holdes så politisk korrekt som mulig, så ser jeg heller for meg at de kan beholde det for seg selv.
Har hele Resistance trilogien til PS3, i tillegg Resistance til PSP og PS Vita. Skulle gjerne likt å sedd både en Resistance 4 med dagens grafikk, men også gjerne en basic remaster ala The Nathan Drake Collection med litt bedre textures, foliage, 60fps og tilgjengelig på PS5 og PC.
Tåpelig gjordt av Sony med tanke på at det er såppas mange land hvor man ikke kan lage seg PSN konto. Gjorde jo bare at de fikk masse sinte kunder når de prøvde å tvangsinnføre dette i Helldivers 2.
Ifølge denne artikkelen her så er det 121 land hvor PSN ikke er tilgjengelig:
https://insider-gaming.com/countries-that-dont-have-psn/
Fra det jeg fant om Steam så er det 4 land som er på block liste:
Cuba, Iran, Nord-Korea og Syria.
Så med å tvinge PSN så ville Sony bare kastet penger ut av vinduet med å gjøre at fans fra 117 forsjellige land ikke kunne kjøpe spillene deres.
Helt enig med Larian sjefen. Lag spill for å underholde, ikke lag spill for å fylle en sjekkliste.
Akkurat spilt gjennom Deadpool spillet fra 2013. Utrolig forfriskende etter alt som har kommet de siste årende. Det spillet er rett å slett gøy og ingenting mer. Ja det er repetitivt og level design er ikke utrolig variert, men gameplay messig og humor messig så er det gøy. Fra start til slutt så er det over the top non apologetic og jeg digger det. Kan vi være så snill å få noen flere slike spill. Spill som liksom skal være for 17+ virker ofte å være altfor barnevennlige. Hvor er edgen?
Ser for meg at gamere flest (non-access media) vil synes at dette er en 6-7/10, med mindre man er fascinert nok av historien. For meg virker det jeg har sett via gameplay himla kjedelig. Jeg har lyst til å skyte nazister i spillet, ikke gå hånd mot hånd eller snike rundt dem.
Gleder meg til Croc: Legend of the Gobbos Remastered. Kommer til alle konsollene og eksklusivt til GOG på PC. Er mulig å forhåndsbestille fysisk eksemplar opptil 10 desember så ser for meg at det er datoen.