Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

Bumblebee1337

Medlemmer
  • Innlegg

    149
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Bumblebee1337

  1. Er det lat pull down der? Eller muligheter for å gjøre forskjellige roe-øvelser for ryggen? Og slynge muligheter ? Disse øvelsene bør hjelpe deg i massevis, bare gjør det kontinuerlig over tid. Hvis du klarer å gjenskape øvelsen som du beskriver og gjør hver repetisjon korrekt så er det veldig bra det også. Men jeg ville ikke låst meg til kun de spesifikke øvelsene som er på fysiske opptak.
  2. Hei, det er «aldri» for seint så lenge du har motivasjon. Du er bare noen år eldre enn meg og en del yngre enn de eldste hvert år på hver skole. Du er også prioritert praksisplass mtp barn. Følg drømmen din!
  3. Det varierer veldig når dagene starter. Står mer om det på PHS.no :)
  4. Tråden for opptak til Politihøgskolen 2025. I tradisjon tro så opprettes det ny tråd for spørsmål vedrørende opptak til Politihøgskolen. Denne tråden er ment for opptak til Politihøgskolen 2025. Fyr løs med spørsmål, så deler vi erfaringer så langt det lar seg gjøre. Lykke til!
  5. Da stenger jeg denne tråden. Ny tråd vil bli opprettet snart.
  6. Støtter denne, Lenovo laptoper som kommer på kampanje rundt skolestart er ofte gode nok til SKOLE.
  7. Går det fint å ha mat, bøker, pennal, «gymtøy», skift, sko o.l sammen med PC-en i den sekken? Har du prøvd?
  8. Ville ventet til skolestart og hørt med skolen. Jeg har flere venner jeg kan kjøpe av selv. Både nye og eldre bøker, men de foreslo selv at jeg kan høre med skolen først.
  9. Det er vel suppleringsopptak 29. juli tror jeg? I såfall bør du ha en sjanse da, hvor er du nr. 1 på venteliste??
  10. Tips til alle som skal leie privat via finn for eksempel. Husk å les nøye gjennom kontrakten før dere signerer. Pass på useriøse krav o.l i en kontrakt. IKKE INNGÅ MUNTLIGE AVTALER. Hvis det skjærer seg i verste fall så er forbrukerrådet et fint sted å hente inn informasjon før du/dere betaler noe for eksempel.
  11. Noen her som har bodd i boligene til student i nord før?
  12. Helt enig med dere begge, vi har kjørt kontrollspørsmål 😊. Jeg låser også tråden rett etter skolestart så folk får kommunisert litt mtp venteliste osv.
  13. Helt enig, vi har kjørt kontrollspørsmål 😊. Jeg låser også tråden rett etter skolestart så folk får kommunisert litt mtp venteliste osv.
  14. Så moro, usikker om jeg skal fortsette å lage tråd siden @Krimt3kstoppet å gjøre en fantastisk innsats.
  15. Hei, dere gratulerer til alle som fikk studieplass. Til dere som ikke fikk det så ikke gi opp. Jeg personlig har søkt mer enn 5 forsøk og oppnådde drømmen min til slutt. Til dere som kom inn i BODØ, send meg en DM så tenkte jeg og @Opptak23 å lage en fb gruppe/chat 😊.
  16. Det skjønner jeg veldig godt.. Krysser fingrene for deg 😊
  17. Hvor gamle er dere som kom inn i Bodø? 😆 Jeg er 30 og føler at jeg blir gammern på fadderuken 😂 Det stemmer at vi starter 13. august kl.12:15 i Bodø ikke sant?
×
×
  • Opprett ny...