Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

Krig og fred

Medlemmer
  • Innlegg

    2 024
  • Ble med

  • Dager vunnet

    1

Krig og fred vant dagen sist 30. november 2024

Krig og fred hadde mest likt innhold!

Om Krig og fred

  • Bursdag 01. april 1920

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Krig og fred sine prestasjoner

4,5k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Er du en av de som tror at blackrock tar over verden?
  2. "Perfection is the enemy of good" Å snakke om at folk bruker amerikanske datamaskiner eller lignende er bare en avledning. Begynn med de enkle tingene som drikke, snacks, telefoner etc, og Europeiske alternativer vil vokse frem.
  3. This extension is the solution to becoming more European oriented. The extension provides European alternatives for the most used websites around the world wide web. Key features: - Get notifications when you enter a website if European alternatives are available - Enter your country for country specific alternatives - Whitelist websites that you don't want to see notifications for - A sleek UI made for ease of use, and easy redirect to European alternatives. In an increasingly globalized world, Go European offers a refreshing way to stay connected to Europe. Whether you're a resident, an expat, or simply someone who appreciates European values, this extension helps you align your online activities with your preferences. https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/go-european/
  4. Hvor narsissistisk er du ikke hvis du tror at du kan redde menneskeheten bare fordi du er en vellykket investor? Jeg hadde heller satt pengene mine på at en tilfeldig mann eller kvinne over 40 hadde hatt bedre forutsetninger til å redde oss, en en autistisk nerd med hår-implantater som retweeter fake News i ketaminrus på egen platform.
  5. Du er hjernevasket.
  6. Som en som har spilt i nærmere 40 år, så bryr jeg meg overhodet ikke om hva allmenheten eller offentligheten mener om spill. Har aldri gjort det, og kommer aldri til å gjøre det. Norsk opinion om om spill og spill industrien, er fullstendig irrelevant.
  7. Hva er han flink til?
  8. Er det derfor levealderen var 35 år?
  9. Men hvem bor tett på mennesker og fester til klokken 04? Glad jeg ikke har deg som nabo.
  10. Jeg tror nok det er mange som har plager som blir fortalt av helsepersonell at «du må lære deg å leve med det». Jeg er selv i en situasjon hvor jeg får a-preparater, og det er det eneste som gjør at jeg holder ut. Jeg er dypt bekymret for å utvikle toleranse slik at medisinen ikke lenger skal ha effekt, eller at lege plutselig bestemmer seg for at jeg ikke skal få mer. Da blir det kroken på døra for min del.
  11. Kina er et hevngjerrig land som ønsker å betale tilbake ydmykelsen det ble påført vesten, med renter. Kina er en fiendtlig aktør og vil aldri være en venn eller alliert. Kina er mer skadelig en sigarettrøyk.
  12. Ja, livet kan være vanskelig. Og veldig ofte er det grunnet ting utenfor vår kontroll. Men det som er innenfor vår kontroll er hva slags tanker vi velger å ha i hodet. Du nevner misunnelse, det ville jeg ha jobbet med. Hvis du heller velger å glede deg på vegne av de som har funnet kjærligheten, så tror jeg du vil få det bedre med deg selv. Grunnen til at du har så mange negative tanker er fordi du kjemper i mot, og vil ikke innse sannheten. At du er den du er. Akkurat som jeg er den jeg er. Hvis du velger den lyse siden av livet, så vil livet bli bedre. Hvis du velger å holde på mørke tanker og den mørke siden av livet, vil du for all tid bli plaget av disse tankene og følelsene, som er dine egne.
  13. Absolutt. Har du sett disse? Mange gullkorn som man ikke kommer over i dag
×
×
  • Opprett ny...