Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

MrLuni

Medlemmer
  • Innlegg

    4 814
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av MrLuni

  1. Er switch 2 virkelig dyr? Nei egentlig ikke i forhold til prisøkning/økonomien i 2017 (som nærmer seg 10 år siden!) Tilbehør var litt smådyrt da.
  2. Minecraft filmen var kanskje en 6er for oss voksen, men for barna rundt 6-12 så stoooorkoste dem seg. Klapping mange ganger, fliring og jubel i kinosalen.
  3. Prisen på Switch2 var ikke så gæli med tanke. Men noe stiv pris på kontrollere da.
  4. Elden Ring på switch. Gratulerer til dem som ikke har hatt sjans til å spille det enda!
  5. Haha jada. "leaked" Dem viste godt at dette kom til å lekke. Gleder meg!
  6. Tror nok Sonic 3 er den beste filmen min 6år gutt har sett. Jeg likte den veldig godt også.
  7. Brukt MASSE tid på WOW. Kunne jeg brukt tiden på noe annet fornuftig? Selvfølgelig. Angrer jeg? Nei. Andre ser på Farmen, Voice, Norske Talenter, Ex on the beach osv. Oss andre gamer og spiller sosialt.
  8. Tipper du får et billån på fin elbil for prisen du bruker på drivstoff.
  9. Jo mener det er crossrealm. Men ikke pve+pvp tror jeg.
  10. Er vell ikke så nøye nå lenger ang. servere?
  11. Veldig enkelt. Studer akkurat det du har lyst, ikke det du må. Du kommer veldig langt med en bacholergrad uansett om du bruker den innen økonomi eller ikke. (Med graden viser du alt og alle at du har fullført vanskelig studie og klarer å tenke selv) Ikke studer noe du ikke liker. Det er dømt til å gå dårlig. Det ALLER VIKTIGSTE er å finne seg en jobb man liker. Da blir lønna ubetydlig.
  12. Spilte igår. Jeg ble vist trans. Jaja. Kanskje det er underliggende xD
  13. Alle Bioware har vell en eller anna form for gayism. I dont care. Er uansett spillerens valg.
  14. Snakker vi 2 av 100 som roper høyt om dette woke greiene? Ellers så ser det ut at spillet har god kritikk.
  15. Hm kjører den på wired faktisk. Skal prøve Wifi.
  16. AAA spill for 15 år sia kosta rundt 500kr Forstår både på godt å vondt at prisen må opp.
  17. Thanks! Gikk fra en ganske sliten 35" VA skjerm. Litt som å gå fra 1440 til 4k, uten faktisk å øke oppløsninga.
  18. Oh. Ja er vell greit det i guess.
  19. Hei. Har fått meg G8 34" Oled. Konge skjerm. Men ser jeg har litt mer å gå på bilde størrelse, tror jeg. Markert i rødt så er det "tomt" området og det er ikke likt rundt hele skjermen. Det er mindre tomrom på venstre siden. Kan jeg få strekt ut bilde på en eller anna måte?
  20. Jeg syns samsung sine apper på TV gir dårligere bilde og mer etterslep i forhold til app på xbox og ps5. (på samme TV) Har fosøkt endre instillinger på TV men er dårligere uansett. Wired internet på begge ting. Er det bare jeg som syns det? Samsung Q70B
×
×
  • Opprett ny...