Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

Illuminatum

Medlemmer
  • Innlegg

    225
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Illuminatum

  1. Kona jobber som sekretær i kommunen og jeg i adm stilling i sykehus. Tør påstå at vi er vanlige folk. Vi betaler i alle fall formuesskatt.
  2. Det er vel ikke så mange andre krav enn at du må stille eiligheten til disposisjon ved visning for utleie. Det finnes vel ikke plikter i forhold til salg. Dog kan det stå noe i kontrakten din om det.
  3. Det Moxnes gjorde er kriminelt og straffbart. Om de Sindre gjorde er straffbart for Erna har vi i alle fall ikke informasjon om pr i dag. Økokrim vil finne ut om det er skjedd noe straffbart.
  4. Alt avhenger jo av pris. For mange er jo egen garasje å foretrekke. Da kan man skru etc. Dersom du tenker å få leid ut til 2000 kr i måneden kan du ikke betale mer enn 480000 forplassen om du f eks tenker 5% avkastning. Hvor høyt verdien kan stige er vel litt usikkert.
  5. Vel, vel. Politiet har aldri hatt så mange ansatte som de siste årene. Det har vært økning alle de siste årene https://www.politiet.no/globalassets/04-aktuelt-tall-og-fakta/bemanning-ressurser-og-dekningsgrad/bemanning-og-dekningsgrad/politidekning.xlsx At de ikke klarer å organisere seg godt er en annen sak.
  6. Solgte i fjor en bobil med finansiering gjennom Santander. Der fungerte alt greit. Kjøper måtte ordne alt med lånet før den ble omregistrert. Måtte bare sende kopi av kontrakt og kopi av salgsmelding så ble lånet utbetalt. Bobilen ble ikke overlevert før pengene sto på konto. Går veldig bra å selge til personer som må låne, du må bare gjøre det riktig.
  7. Illuminatum

    Firmabil

    Da må vel jobben være nære der du bor og du må kjøre veldig lite annet privat enn til og fra jobb. Er f eks jobben 5 km fra hjemstedet ditt så kjører du vel kun 30 km privat i uken ellers. Kan ikke forstå at firmabil kan være lønnsomt for deg, men det er en annen sak.
×
×
  • Opprett ny...