Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

Andyoid

Medlemmer
  • Innlegg

    457
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Andyoid sine prestasjoner

26

Nettsamfunnsomdømme

1

Hjelpsomme svar

  1. I går fikk jeg endelig inn oppdatering for Nav Star for UI 7 som fikser de klassiske strykebevegelsene på telefonen. Man får da tilbake de tre strykebevegelsene nederst på skjermen. Nav star gir ekstra valg under navigeringslinjevalget i innstillinger: Installeres via Good Lock som lastes ned fra Samsung store.
  2. Da kan jeg melde om at i dag var det en oppdatering til NavStar i GoodLock og NÅ har jeg alle valgene og ting er "offisielt" tilbake slik jeg ønsker dem. :)
  3. Hmm, hvordan kom du inn på det siste bildet der? Jeg finne ikke det noe sted hos meg (men har valgt Strykebevegelser som på bildet før). Får bare ikke noe videre valg på det. Heller ikke under flere alternativer. Edit: antagelig er forskjellen her. Du har et valg som jeg ikke har... Edit2: ser du har lastet ned en eldre utgave av denne. Hmm, må tenke litt på det da. Vil helst ha det offisielt.
  4. Hvilke innstillinger brukte du? Liker oppdateringen som kom, bortsett fra akkurat dette som var uvant!
×
×
  • Opprett ny...