Gå til innhold
  
      
  
  
      
  

Zafar Iqbal

Medlemmer
  • Innlegg

    675
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

5 537 profilvisninger

Zafar Iqbal sine prestasjoner

1

Nettsamfunnsomdømme

  1. Takk, skal prøve ut dette. Men tar gjerne tips om ny pc også:)
  2. Min trofaste 15 år gamle "Multicom Multicom Kunshan P150" får jeg ikke oppgradert fra windwos 10 til windows 11, pga av mangledne støtte til TPM b.la Windows 11 requirements | Microsoft Learn. Jeg ser teknologien har kommet langt og selv om jeg konfigruerte dagens pc for 15 år siden har jeg for lite kjenneskap til prosesser og hovedkort i dag. Jeg ønsker ikke nødvendigvis det raskeste eller det råeste i market i dag men noe som er midt på treet. Dagens pc har følgende oppsett: Intel Core i7-9720XM firekjernet prosessor, 2.5GHz, 8MB SmartCache 2 Samsung 4GB DDR3 PC1060 1333MHz SO-DIMM CL9 Intel SSD 510 120GB Solid State Drive 2.5" 6Gbps SATA 9.5mm 34nm MLC - Pretty Box One SSD + Desktop with installation kit Multicom GeForce GTX460M for Kunshan P150 Takknemmlig for alle som tar seg tiden med å svare.
  3. Takk, Har tastatur som kan kobles opp til 4 pcer.
  4. Ja, det leste jeg om et sted. Men så er det vel mye der som også er en kombinasjon av pc innstillinger og hardware eller...? Dell skjermen har fått mye skryt i allefall. Dell UltraSharp 49" buet skjerm med dobbel QHD-oppløsning: U4919DW | Dell Norge
  5. Jeg har fått høre at Dell sin tar (Picture-in-Picture) slik at man kan ha 3 skrivebord på en skjerm....? Men uansett om alternativet blir å klikke en knapp på skjerm for å switche mellom skrivebord er det også en løsning. Men hadde vært sjekt med førstenevnte.
  6. Bruker du den selv? Har du 3 pcer tilkoblet? Hvordan fungerer skjerm delingen. Jeg vurder bl.a denne Dell UltraSharp 49" buet skjerm med dobbel QHD-oppløsning: U4919DW | Dell Norge 2 hdmi og 1 DP og USBC som også blir en fjerde tilkobling.
  7. Jeg ser det er en del skjermer på markedet med USBC og 1-2 hdmi kontakter med DisplayPort. Finnes det skjermer hvor det f.eks er mulig og koble 3 pcer samtidig? Slik at man ser f.eks jobb og privat pc på samme skjerm?
×
×
  • Opprett ny...